Thursday, January 2, 2020

Assamese School Girl Sex Story Latest (2020)

assamese sex story 2020



  • Written By: Silpi
  • Age: ১৮ 
  • Type: Teen (School Girl)

"assamese sex story 2020"


পোন প্ৰথমে সকলো পাঠককে মোৰ নমস্কাৰ ৷ মোৰ নাম চিম্পি ৷ এই ঘটনাটো তেতিয়াৰ যেতিয়া মোৰ বয়স ১৮ বছৰ আছিল ৷ মোৰ ঘৰ গুৱাহাটীত আছিল কিন্তু মই এতিয়া গাওঁত থাকো ৷ যেতিয়া মোৰ বয়স ১২বছৰ আচিল তেতিয়া এটা পথ দু্ৰ্ঘটনাত মা দেউতাৰ মৃত্যু হয় ৷ তাৰ পিচত ঘৰৰ কোনো নহোৱাত খুৰা হতৰ লগত গাওঁত থাকিবলৈ ললো ৷ প্ৰথমে মোৰ গাঁৱত ভাল লগা নাছিল কিন্তু লাহে লাহে নিজকে প্ৰস্তুত কৰী লালো।

খুৰা খুৰীৰ কোনো লৰা ছোৱালী নাছিল। মানুহ বুলিবলৈ ঘৰত আমি তিনি জনএই মানুহ। এবাৰ খুৰিৰ মেলেৰিয়া জ্বৰ হোৱা বাবে ঘৰৰ সকলো কাম কৰাৰ দায়িত্ব মোৰ ওপৰত পাৰিছিল। খুৰা বেংকত চাকৰি কৰে। দিনটোত খুৰীৰ সকলো চোৱা চিতা মই কৰিচিলো৷ দিনতোৰ সকলো কাম কাজ কৰি ৰাতি সকলোবে ভাত খোৱাৰ পিচত মই গা ধুই শোৱাতো মোৰ অভ্যাস আছিল ৷ এদিনা খনৰ কথা ৰাতি ১২ টা মান বজাত মই গা ধুই যেতিয়া বাথৰুমৰ পৰা ওলাও খুৰা মোৰ ৰুমৰ ওচৰত থিয় দি আছে ৷ মই খুৰাক দেখি আচৰিত হলো  আৰু খপৰাক সুধিলো কিবা অসুবিধা হৈছে নিকি। তেতিয়া খুৰাই কলে নাই এনেই টুপনি অহা নাই। মই কলো নই আপোনাৰ কাৰনে কিবা কৰিব পাৰো নিকি ? খুৰাই মোক তেতিয়া যেনেকৈ চাই আচিল মই কোনো দিনে তেনেকৈ কোনো পুৰুষে চোৱা দেখা নাছিলো। খুৰাই কলে তুমিতো জানাই আমাৰ বিয়া হোৱা ২৫ বছৰ হল কিন্তু আমাৰ কোনো লৰা ছোৱালী নাই, এনে ক্ষেত্ৰত ইজনে আনজনৰ পৰা কিছু আতৰত অহাতো স্বাভবিক। মই তেতিযা স্কাৰ্ত-টপ পিন্ধি আছিলো। খুৰাৰ এই বিলাক কথা শুণি মোৰ কবি ভয় লাগিব ধৰিলে।

           "assamese sex story 2020 *** latest assamese sexy story *** best assam sex 2K20"

খুৰাই কলে তুমিটো এটিয়া ডাঙৰ হলা মই কি কৈছো তুমি নিচ্চয় বুজিব পাৰিছা। খুৰাই মোৰ ৰুমত সোমাই আহিলে আৰু মোৰ বিচনাত মোৰ কাষতে বহিলে। খুৰাই মনটো বেয়া কৰি মোক কবলৈ ধৰিলে সকলোৰে কিছুমান বস্তুপোৱাৰ হাবিয়াস থাকে কিন্তু তোমাৰ খুৰিয়ে মোক সেই সকলো বিলাক দিয়াত ব্য়ৰ্থ। মই এতিয়া কি কৰো তুমিএ কোৱা চিস্পি। মই খুৰাক কলো বেমাৰ নো কাৰ নহয় ভাল পাব নহয়। তাৰ পিছত খুৰাই মোৰ ৰুমৰ ৰ্পদা খন পেলাই দিলে আৰু কলে মই তোমাক চাব বিচাৰো।  মই ভয় খাই কলো কিয় মোক দেখা নাই নিকি। তেতিয়া খুৰাই কলে চিম্পি তোমাৰ ওপৰৰটো খুলি দিয়া। মই বহুত সময় চুপ-চাপ বহি আছিলো। খুৰাই খঙতে কব ধৰিলে মই যদি তোমাক লৈ নাহিলো হৈ তোমাৰ আজি কি অবস্থা হলহৈ। তাৰ পিচত মই ভয়তে ওপৰৰতো খুলি দিলো। যিহেতু নই গা-ধুই শুৱ আহিছেলো সেই কাৰনে ব্ৰা পিন্ধা নাচিলো। খুৰাই মোৰ দুদু কেইটা দেখি পাগলৰ নিচিনা হল আৰু কবলৈ ধৰিলে তুমি ইনাল ধুনিয়া। তাৰ পিছত খুৰাই তলৰটো ও খুলিবলৈ কলে মই লাহে লাহে তলৰটো খুলি দিলো। তাৰ পিচত খুৰাই আগবাঢি আহিল আৰু নোক সাৱতি ধৰিলে।

খুৰাই যে এনেকুৱা কৰিব মই কেতিয়াও ভবা নাছিলো। খুৰাইমোৰ দুদু কেইটা পিহিবলৈ ধৰিলে। খুৰাৰ হাতৰ স্পৰ্শ পাই মোৰ গাটো সিৰসিৰাই গল। খুৰাই লাহে লাহে জোৰত টিপিবলৈ ধৰিলে।মই খুৰাক কলো খুৰা এৰি দিয়ক মই দিপ পাইছো। তেতিয়া খৰাই এইবাৰ মোৰ তললৈ হাত খন লৈ গল। মোৰ বুচ খনত খুৰাই আঙুলি এটা সুমুৱাই দিলে মই চিঞৰি উঠিলো। খুৰাই তেতিয়া মোৰ মুখ খনত যোৰকৈ হাতেৰে হেচা মাৰি ধৰিলে। তাৰ পিচত মইও লাহে লাহে গৰম হব ধৰিলো আৰু খুৰাই মোৰ বুচখন মুখতলৈ চেলেকিব ধৰিলে। ১০মিনিট মান চেলেকি এইবাৰ খুৰাই মোৰআঙুলি মাৰিব ধৰিলে। মোৰও এটিয়া বহুত ভাল লাগিব ধৰিলে।

খুৰাও পুৰা গৰম হৈছিল আৰু পিন্ধিথকা কাপোৰ খল খুলি দিলে। খুৰাৰ প্ৰকান্ড বাৰি দাল দেখি আছৰিত হৈ গলো। জীৱনত প্ৰথমবাৰৰ কাৰনে পুৰুষৰ বাৰি দেখিছিলো।

খুৰাই এইবাৰ বাৰিদালত মোৰ হাতখন নি লগাই দিলে। খুৰাৰ বাৰিদালইমান বহুত গৰম হৈ আছিল৷ খুৰাই বাৰিদাল উঠানমা কৰি দিবলে ধৰিলে৷ সেইদিনা মোৰ প্ৰথমবাৰৰ বাবে বুচৰ পৰা পানী ওলাল আৰু খুৰাই আঙুলি মাৰি মাৰি সকলোবিলাক পানী খাই পেলালে৷ মোৰ বহুত ভাল লাগিল মোৰ মুখৰ পৰা আহ আহ আহ আহ আহ আহ আহ আহ শব্দ ওলাব ধৰিলে৷ খুৰাই মোক বিচনাত শুৱাইদি বাৰিদাল মুখত সুমুবাই দিলে প্ৰথম অবস্থাত মোৰ অলপ ঘিন লাগিচিল পিচত মোৰ বাৰি দাল চুপি বৰ ভাল লাগিল৷

           "assamese sex story 2020 *** latest assamese sexy story *** best assam sex 2K20"

খুৰাই এইবাৰ মোৰ বুচত বাৰিদাল সোমাইদিম বুলি কলে৷ মই খুৰাক নালাগে বুলি কলো৷ কিন্তু খৰাই মনা নাচিল৷ মই খুৰিয়ে গমপালে দাঙৰ কথা হৱ বুলি কলো৷ খুৰাই কলে যে তোৰ খুৰিয়ে কনেকৈ গম পাব খুৰিৰ ৰুমটো মই বাহিৰৰ পৰা বন্ধ কৰি থৈ আহিছো৷ মোৰ কিন্তু ভিতৰে ভিতৰে চুদন খাব বহুত মন গৈ আছিল মই তেতিয়া খুৰাক না নকৰিলো৷ খুৰাইও লগে বাৰিদাল মোৰ বুচত ঘহিবলৈ ধৰিলে মই ৰব নোৱাৰা হৈ গৈছিলো আৰু কলো সুমাই দিয়ক মই আৰু নোৱাৰো৷ তেতিয়া খুৰাই যোৰ কৰি মোৰ বুচত বাৰিদাল সুমাই  দিবলৈ চেস্টা কৰিলে৷ বুচৰ ভিতৰত ওলপমান যোৱাৰ লগে লগে মোৰ বুচৰ পৰা তেজ ওলাল মই খুৰাক এৰি দিবলৈ কলো কিন্তু খুৰাই আৰু অলপ যোৰ দি গোটেই বাৰিদাল সুমুৱাই দিলে৷ মোৰ প্ৰাণতো ওলাই যোৱাৰ নিচিনা লাগিল তেতিয়া খুৰাই বৰিদাল বুচৰ ভিতৰত এ ৰাখি লাহে লাহে ওলোৱা সমোবা কৰিবলৈ ধৰিলে৷ মোৰ বহুত ভাল লাগিল৷ খুৰাইমোক সুধিলে কেনে লাগিছে মই ভাল লগা বুলি কোৱাত গালে মুখে চুমা খালে আৰু কলে আজিৰ পৰা তুমি মোৰ৷ মইওচুমা খালো আৰু মোৰ পিয়াহ দুটা টিপি টিপি লাহে লাহে চুদি থাকিল৷ মই তেতিয়া কলো অলপ জোৰত চুদা তেতিয়া খুৰাই কলে ৰেন্ডী এতিয়া ভাল লাগিছে তোৰ৷ মোৰো মুখেৰে বেয়া বেয়া শব্দ ওলাব ধৰিলে৷ তাৰ পিছত স্পিদ বাঢিগল আৰু খুৰাই বাৰিদাল উলিয়াই আনি মোৰ মুখত সুমাই দিলে আৰু গোটা মাল মোৰ মুখত এৰি দিলে৷ মইও খুৰাৰ গোটা মাল খাই পেলালো৷ তাৰ পিচত আধা ধন্টামান দুয়ো সাবটি ধৰি শুই থাকিলো তাৰ পিচত আমি  একেলগে গা ধুই নিজৰ নিজৰ ৰুমত শুই থাকিলো৷

তাৰ পিচৰে পৰা খুৰাই মোক বহুত মৰম কৰে আৰু খুৰিয়ে গম নপোৱাকে বহুত বস্তু আনি দিয়ে৷ আৰু প্ৰায় আমি চুদা চুদি কৰো এতিয়া মই খুৰাৰ তিৰোতা হৈ গৈছিলো৷ মোক খুৰাই বেংকত চাকৰি কৰা লৰা এটাৰ লগতে বিয়া দি দিলে৷ কিন্তু এতিয়াও মই ঘৰত গলে খুৰাই মোক বহূত মৰম কৰে আৰু ৰাতি ২-৩ বাৰ চুদে৷ এনেকৈএ আমাৰ জীৱন চলি আছে৷ কাহিনীটো পঢি কেনে পালে কমেন্ট কৰি জনাব৷ ধন্যবাদ৷

Keywords: assamese sex story, assamese sex stories, assames sex story, assamese sex kahini, assamese suda sudi story, sex story assamese, assamese sax story, asamese sex story, assamese sex stori, assamese sex kahani, assamese suda sudi kahini, sex story in assamese

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: