Wednesday, January 22, 2020

Axomia CISF Army'r Wife Sex Korile Duty't Thakute


মোৰ নাম Vivek ৷এই দুদিনমানৰ পৰাা মই কেনেকৈ মোৰ ভাৰাঘৰৰ ওচৰৰ ভৌজি জনিক মজা লৈ আছো তাকে কবলৈ ওলাইছো ৷মই পঢ়িবলৈ আহি ভাৰাঘৰত আছো ৷ এইবাৰ মোৰ B.A. শেষ হব ৷ হোষ্টেলত নাথাকি ভাৰাঘৰত থকাৰ মোৰ মুল উদেশ্যটোৱেই হৈছে মাজে মাজে গাৰ্লফেণ্ডক আনি চুদি থকা ৷ গাৰ্লফ্ৰেণ্ডজনী মোৰ এটা বেষ্ট জুনিয়ৰ ৷ যোৱাবাৰ কলেজ ইলেকচনৰ সময়তে তাইক পটালো ৷ সেইবোৰ কাহিনী পাছত হব এতিয়া আচল কাহিনীলৈ আহো ৷
মই থকাৰ ভাৰাঘৰৰ ওচৰৰ ৰুম এটাত বিহাৰী পৰিয়াল এটা থাকে ৷ মানুহটোৱে CISF ত চাকৰি কৰে ৷ মানুহটোৰ বয়স ৪০ মান হব ৷ ঘৈণীয়েক জনি গাভৰু ২০ বছৰমান হবহে ৷ লৰা ছোৱালী তেতিয়ালৈকে নাই ৷মোৰ সমবয়সৰে ৷ মই সিহতক ভাইয়া আৰু ভাবী বুলি মাতো ৷ ইমান বয়সিয়া মানুহটোৰ লগত ইমান গাভৰুজনী কেৱেকৈ বিয়া হবলৈ পালে মই আচৰিত হও ৷ তাই গাভৰু সু-গুল ডাঙৰ স্তন দুটা, মেদহীন দেহা তাইক সচাকৈয়ে চেক্সি লাগে ৷ মই মাজে মাজে তাইৰ শাৰীৰ ফেকেৰে উলাই থকা নাভিটোলৈ চাই পথাও ৷ মোৰ লিংগ মহাৰাজ জপিয়াই উঠে ৷ তাইৰ দুদু দুুুুটা মোৰ গাৰ্লফ্ৰেণ্ডতকৈ ডাঙৰ হব মই অনুমান কৰো ৷ লগে লগে তাইক চুদাৰ বাসনা বাঢ়ি যায় ৷
ভাৰাঘৰটোত কমন লেটিন বাথৰুমহে আছিল ৷ সেয়ে তাই গা ধুবলৈ যোৱাৰ সময়তে মই চোলা খুলি উদং গাৰে মইয়ো গা ধুবলৈ গৈছিলো ৷ জিম যোৱাৰ বাবে মোৰ শৰীৰটো আটিল হৈছিল ৷ তাই মাজে মাজে আঁৰচকুৰে মোৰ ফালে চাই ৷
বয়সৰ ব্যৱধান বেছি নথকাৰ বাবে আমাৰ মাজত লাহে বন্ধুত্বপূৰ্ণ সম্পৰ্ক এটা গঢ়ি উঠিছিল ৷ মাজে মাজে মোক কিবাকিবি খোৱা বস্তুো ও অ যাচে ৷
সেইদিনা সোমবাৰ আছিল ৷গধুলি 6 মান বাজিছিল ৷ভাবী বজাৰৰ পৰা আহিছিল ৷ দোপাল পিতা বৰষুণ দিছিল ৷ দুৱাৰত টুকৰ শুনি মই দুৱাৰ খুলি চালো ৷ বাহিৰত ভাবী, ভাবীয়ে কলে যে নিজৰ ৰুমৰ চাবিটো হেৰুৱালে ৷ গিৰীয়েকলৈ ফোন কৰিলে ৷ দুঘণ্টাৰ পাছত আহি পাবহিয়েই গতিকে তলাটো নাভাঙে ৷ মোৰ ৰুমতে অলপ সময় কতাব ৷ মোৰ মনত লাড্ডু ফুটিল ভাবিলো আজি কাম সিজিব ৷
মই ভাবীক ভিতৰলৈ মাতিলো আৰুু বিচনাতে বহিব দিলো ৷ ভাবীৰ অলপ তিতিছিল গতিকেই মই মোৰ তাৱেল এখন দিলো মছি লব ৷ মইয়ো বিচনাতে বহি ভাবীৰ লগত কিবা কিবি কথা পাতিব ধৰিলো ৷ মোৰ কিন্তু ধান্দা অকল চুদাতহে আছিল ৷
assamese sex stories**
হঠাতে গিৰিং কৰে প্ৰচণ্ড জোৰেৰে গাজনি মাৰিল আৰু লাইটটো গুচি গল ৷ ভাবীয়ে চকখাই মোৰ গাতে জপতীয়াই ধৰিলে ৷ মোক আৰু কোনে পাই ৷ সুযোগৰ সদব্যৱহাৰ কৰি মইয়ো ভাবীক দুইহাতেৰে সাৱতি ধৰিলো ৷ভাৱীৰ তেতিয়াহে শুচ আহিল ৷ মোৰ বাহুবন্ধনৰ পৰা ওলাই যাব বিচাৰিলে ৷ মই কত আৰু এৰি দিব আছে ৷ তাইক আৰু জোৰেৰে সাবতি ধৰি এখন হাত তাইৰ শাৰীৰ তলেৰে তাইৰ গিদাৰ ওচৰলৈ লৈ গলো ৷ আৰু শাৰীৰ ওপৰতে তাইৰ গিদাৰ ওপৰত মোহাৰিব ধৰিলো ৷ তাই ঠাণ্ডা হৈ গল ৷ এইবাৰ তাই মোৰ বাহুবন্ধনৰ পৰা ওলাবৰ একো চেষ্ঠা নকৰিলে ৷ মই তাই কাপোৰবিলাক টানি খুলিবৰ চেষ্টা কৰিলো ৷তাই একো বাধা নিদিলে ৷ মই উঠযুৰ তাইৰ ওঠৰ ওচৰলৈ লৈ গলো ৷ তাই তাইৰ ওঠযুৰ মোৰ ওঠত গুজি দিলে ৷ মোৰ লিংগ টনটনাই উঠিল ৷ তাইক চুদিবৰ বাবে মই ব্যগ্ৰ হৈ পৰিলো ৷
মই টানি তাইৰ কাপোৰ খুলি পেলালো আৰুু এখন হাতেৰে তাইৰ স্তনদুটা মৰ্দন কৰিব ধৰিলো আৰু এখন হাতেৰে তাইৰ গিদাখন মুহাৰিব ধৰিলো ৷ স্তন দুটা সচাকৈয়ে ডাঙৰ ৩৪ চাইজৰ হব ৷ যোনিত দুবাৰমান আঙুলিৰে লৰা চৰা কৰাৰ পাছতে যোনিখনৰ পৰা কামৰস উলাই পিচল কৰি তোলিলে ৷ যোনিখনত নোম বেছি নাছিল৷ হয়তো ৪ দিন মান আগতেহে কাটিছে ৷
মই মোৰ হাফপেণ্টটো খুলিলো আৰু লোৰ ৰডৰ ৰুপ ধাৰণ কৰা মোৰ লিংগটো উলিয়াই তাইৰ হাতত দিলো ৷ তাই লাহে লাহে লৰাই দিলে ৷ তাই এতিয়া মোৰ চুদন খাবলৈ পুৰা ৰেডি হৈ গল ৷ মই এইবাৰ তাইৰ মুখত মোৰ লিংগটো সুমোৱাই দিলো ৷ তাই চুপিবলৈ ধৰিলে ৷ মইও 69 পজিচনত তাইৰ বুচ চেলেকিব ধৰিলো ৷ অলপ সময় কৰাৰ পাচত মই এইবাৰ তাইৰ ভৰিদুটা মেলাই ললো আৰু লিংগটো বুচৰ মুখত লগাই দি ওপৰৰ পৰা ঠেলা দিলো ৷ হক-হক কৰে আধামান সোমাই গল ৷ আকৌ ঠেলা দি সম্পূৰ্ণৰুপে সোমোৱাই দিলো ৷ আৰু ঠাপিব ধৰিলো ৷ মুলায়েম তাইৰ গিদাৰ পৰশত মোৰ লিংগ আৰু শক্তিশালী ৰুপ ধাৰণ কৰিছিল ৷ গিদাৰ ভিতৰত কামৰসেৰে উপচি পৰাত চুদাটো অতি সহজ আৰু আৰামদায়ক হৈ পৰিছিল ৷ বিচনাখন কেৰকেৰাই উঠিছিল ৷ মই তাইৰ গাখীৰ টিপি টিপি চুদিবলৈ লাগিলো ৷ পেচেক পেচেক শব্দ হব ধৰিলে ৷তাই পাগলৰ দৰে মোৰ মুখৰ ভিতৰত তাই জিভা সুমোৱাই চেলেকিবলৈ ধৰিলে ৷ ইফালে বাহিৰত বৰষুণ এৰাৰ নামে নাই ৷ ত
মোৰ চুদাৰ তালে তালে তাল মিলাই তাই ককালটো উঠাই দিয়ে আৰু মোৰ লিংগই তাইৰ গিদাৰ ভিতৰৰ অন্তিম স্থানত খুণ্ডা মাৰে ৷ সঁচাকৈ তাই ১ নম্বৰ চুদাৰ মেটেৰিয়েল ৷ মই ভাবিলো ৷
এনেকৈ ৩০ মিণিট কৰাৰ পাছত মোৰ আচল পানী ওলাবৰ হল ৷ মই আৰু বেছি দেৰি নকৰিলো ৷জোৰে জোৰে দুবাৰ মান ঠপিয়াই তাইৰ গিদাৰ ভিতৰতে মোৰ লিংগক বমি কৰিব দিলো ৷ গৰম গৰম মোৰ বীৰ্য্য তাইৰ গিদাৰ ভিতৰ পূৰ্ণ কৰি তোলিলে ৷ মই উঠি মবাইলৰ লাইট জ্বলালো ৷ তাইও উঠি কাপোৰ পিন্ধিব ধৰিলে ৷ মোৰ লিংটো কোঁচ মুচ খাই এতিয়া সৰু হৈ গল ৷ তাৰ পাছতে লাইট আহিল ৷ গিৰিয়েক নহালৈকে তাই মোৰ ৰুমতে বহি থাকিল |
সেইদিনাৰ পাছৰ পৰা সুবিধা পালেই তাইৰ লগত চুদা চুদি কৰো ৷ কেতিয়াবা মোৰ ৰুমত কেতিয়াবা তাইৰ ৰুমত ৷ তাই প্ৰেগণেট হল ৷ সেইটো মোৰেই সন্তান হয় নেকি ভাবো কেতিয়াবা ৷

assamese sex story,
assamese sex stories,
assamese sex story 2020,
assamese lesbian sex story,
assamese sex kahini,
assamese sex stories 2019,
assam sex kahini,
assames sex story 2020,
assames.xxx.golpa,

assamese fucking stories 2020
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: