Thursday, January 23, 2020

খুৰীৰ লগত চেক্সৰ কথা | Khurik Fingering Kora Kahini


খুৰীৰ লগত চেক্সৰ কথা পাতি থাকোতে খুৰিয়ে কেতিয়া নো মোৰ স্কাৰ্টৰ ওপৰত বুজ খনৰ ওচৰলে হাত নিলে মই গমেই নাপালো ৷মই খুৰিয়ে মোৰ বুচত চুব বুলি ভবা নাছিলো ৷ লাজ লাগি খুৰিৰ হাত খন আতৰাই দিলো ৷ খুৰিয়ে বুজি পাই মোৰ হাত খন চুলে আৰু হাতত খন মোহাৰি মোহাৰি পিচৰ ফালে লৈ গল, মই ভাবিচিলো মনতে খুৰিয়ে মোৰ হাত খন আতৰাই নিছে আকৌ চুবলে ৷ কিন্তু নহয় ৷ খুৰিয়ে এখন হাতে তিপি মোৰ গাখীৰ ৷ আন খন হাতে খুৰি বুজত মেখেলা খন তলত মোৰ হাত খন নি খুৰিৰ বুছত লগাই দিলে ৷ মোৰ কিবা লাগি গৈচিল গতিকে মোৰ হাতখন আতৰাই আনিছিলো ৷ কিন্তু খুৰি য়ে আকৌ নি খুৰিৰ বুজখন মোৰ হাত খনে মোহাৰি দিলে ৷ মোক কলে চোৱা আকৌ মুনু ৷ মই কিবা হৈ খুৰি বুচ খন মোহাৰি আছিলো ৷ অলপ তিতি আছিল ৷ মই মোহাৰি দিয়া দেখি খুৰিয়ে নিজৰ হাত খন আনি মোৰ স্কাৰ্টৰ ওপৰতে বুচ খন মোহিলে ৷ মই ও একো নকলো ৷ একো নকোৱা দেখি স্কাৰ্টৰ দাঙি পেন্টি ওপৰত হাত বুলাই ক্ৰমে পেন্টি ভিতৰলৈ হাত ভৰাই মোহাৰিব ধৰিলে ৷ মই কিবা হৈ গৈছিলো ৷ মোক শুৱাই লৈ খুৰিয়ে মোৰ পেন্টি খুলি দিলে মোৰ ৷ সেই সময়ত লাজ কি পাহৰি গৈছিলো ৷ খুৰিয়ে কলে খুৰি- আঙুলি মাৰা নাই তুমি ? মই- মানে, সচাকবলে গলে শুনিছোহে মাৰি পোৱা নাই মই ৷ খুৰি – ৰবা মই মাৰি আজি শিকাই দিম ৷ মই- কিবা হব নি আকৌ? খুৰি- একো নহয়, ভাল লাগিব তোমাৰ ৷ পিছে মোকো মাৰিব লাগিব তোমাৰ পানী ওলোৱা পাছত ৷ মই- এতিয়া চোন ওলাল কিবা বোৰ ৷ খুৰি- এইয়া নহয় ৷ ৰবা আজি প্ৰথম মাৰিচা ন তুমি, তোমাৰ পানীয়ে নৈ বৈ যাব ৷ বুলি কৈ খুৰিয়ে নিজৰ আঙুলি এটাত ভেচলিন সানি মোৰ বুচত সোমোৱাই দিলে, মই দোষ পাইচিলো ৷ আহহহহ কি উঠিলো ৷ মই-খুৰি দোষ পাইছো, খুৰি- ৰবা লাহে লাহে ভাল পাবা, এটা হে ভৰাইচো, প্ৰথম বাবে দোষ পাইছা ৷ লাহে লাহে খুৰিয়ে ওলোৱা সুমুৱা কৰিব ধৰিলে ৷ মই পাগল হৈ গৈছিলো ৷ মোৰ কেনেকুৱা লাগিছিল মই নিজে নাজানো ৷ খুৰিয়ে খৰকৈ কৰিব ধৰিলে ৷ প্ৰায় ১৫মিনিট নহলেই মোৰ বগা পানী বহুত ওলাল , বহুত মানে বহুত । মোৰ গোটেই বুচ খন পানীৰে তিতি গল ৷ কিন্তু খুৰিয়ে কৰিবলৈ নেৰিলে, যিমানেই কৰিচে সিমানেই পানী ওলাব লাগিল ৷ মই হব বুলি কলো ভয় খাই, পানী হৈ গল গোটেই বিচনা, অলপ দেৰি জিৰনী লৈ খুৰিয়ে কৰি দিবলৈ কলে আঙুলি খুৰিক ৷ মই খুৰিক আঙুলি এটা ভৰাই দিলো ৷ খুৰিয়ে কলে এটা দুটা সুমুৱা ৷ মই দুটা সুমুৱাই দিলো ৷ খুৰিয়ে চটপটাবলে লাগিল ৷ মাজতে আহহহহ: উস উস কিব লাগিল ৷ খুৰিয়ে কলে খৰকৈ কৰা, মই ও খৰকৈ কৰিলো প্ৰায় ২৫মিনিট মান কৰিলো, পানী ওলাই গল ৷ পিছে মোৰ সমান নহয় ৷ এনেকে ৰাতিটোত ৰাতিপুৱালেকে চাৰিবাৰ কৰিলো ৷ বহুত ভাল লাগিল, এতিয়া ঘৰত ৰাতি শুই থাকোতে বা গা ধো তে প্ৰায় নিজে মাৰো আঙুলি, খুৰি লগতো কৰো মাজে মাজে ৷ কিন্তু গাখীৰ কেইটা মোহাৰিব বাবে এদিন এৰি এদিন মানে প্ৰায় কলেজৰ পৰা আহোতে সোমাই কৰি আহো ৷ আৰু বহুতো সচা কাহিনি আছে খুৰি আৰু মোৰ ৷ কেনেকে কনি মজা ললো ৷

assamese sex story,
assamese sex stories,
assamese sex story 2020,
assamese lesbian sex story,
assamese sex kahini,
assamese sex stories 2019,
assam sex kahini,
assames sex story 2020,
assames.xxx.golpa,
assamese fucking stories 2020
Previous Post
Next Post

post written by:

1 comment: