Sunday, January 5, 2020

Sex With Landlords Daughter: Axomiya Sex Story

Sex With Landlords Daughter

সকলো বন্ধুলৈ নমস্কাৰ জনালো৷ মোৰ নাম দিগন্ত ৷ মই গুৱাহাটীত প্ৰাইভেত কোম্পানী এটাত কাম কৰো৷ আৰু সেই বাবে মই গুৱাহাটীৰ গনেশগুৰিৰ এঘৰ মানুহৰ তাত ভাড়াত থাকো৷ সিহতৰ ঘৰত মালিক মালিকৰ ঘৈনিয়েক এটা লৰা আৰু এজনী ছোৱালী আছিল৷ লৰা জনৰ বয়স ১৮ আৰু ছোৱালী জনীৰ বয়স ১৯ বছৰ৷

"ঘৰ মালিকৰ ছোৱালীৰ লগত"


মোৰ সিহতৰ ঘৰত থকা কেইবা বছৰও হল৷ মোৰ বয়স ২৬ বছৰ৷ আৰু ছোৱালী জনীৰ নাম বৰষা৷ বৰষা যেতিয়া ক্লাছ ৯ম ত আছিল তেতিয়াৰ পৰা মই সিহতৰ ঘৰত থাকো৷ ধেমালিতে আমি ইজনে আনজনক গাত চুই ধেমালি কৰিছিলো৷ কিন্তু বৰষা যিমানেই দাঙৰ হল সিমানেই বেছি ধুনিয়া হল আৰু মোৰ পৰা আতৰি গল৷ তথাপি কেতিয়াবা সময় সুবিধা পালে তাইৰ লগত কথা পাতো আৰু কথাৰ চলেৰে তাইৰ দেহটো স্পৰ্শ কৰো৷ এনেদৰে মোৰ তাইৰ প্ৰতি আকৰ্শন টো অলপ বাঢ়ি গৈছিল আৰু সেই কথাতো তাই ও গম পাইছিল৷

গৰমৰ বন্ধৰ সময় যেতিয়া মোৰ সেই ঘটনাটো ঘটিছিল৷ গৰমৰ বন্ধত মোৰ ভন্টি প্ৰতি বছৰে মোৰ ভাড়া ঘৰত আহিছিল আৰু বৰষাৰ লগত থাকিছিল৷এই বছৰো তাই আহিল আৰু বৰষাৰ লগত আছিল৷ মই ভন্টিক বিচাৰি মাজে মাজে সিহতৰ ঘৰত গৈ বৰষাক ও চাই আহিছিলো৷ হঠাৎ বৰষাৰ ভাইটিৰ ইনজিনিয়াৰিংৰ নাম ভৰ্তিৰ বাবে মাক দেউতাক আৰু ভাইটি যাবলে ওলাল আৰু মোৰ ভন্তি আৰু মোক সিহতৰ ঘৰত থাকিব দিলে৷ কথা খিনি সুনাৰ লগে লগে মোৰ মনটো কিবা বহুত ভাল লাগিছিল৷ আচলতে আমাৰ ঘৰ খনৰ লগত সিহতৰ ভাল সৰ্ম্পক এটা গঢ়ি উঠিছিল৷ সময় মতে সিহত যাবলে ওলাল আৰু  সিহত গুচি গল৷ মইও সেই কেইদিনৰ বাবে অফিচত চুটি লৈছিলো৷ তাৰ পিচত আমি প্ৰথম দিনা গধুলি ফুৰিবলৈ গলো আৰু বাহিৰত এ খাই আহিলো৷ ৰাতি শুৱৰ সময়ত গৰমৰ দিন আছিল কাৰনে আমি তিনিও তলত এ একেলগে শুলো৷ ৰাতি ১২মান বজাত মই ভন্টিক মাত লগালো ভন্টিয়ে একো সাৰসুৰ নকৰা দেখি মই ভন্টিৰ গাৰ ওপৰেৰে হাত খন নি বৰষাৰ বুকুত থলো৷ বৰষাত প্ৰথমে হাত খন গুচাই দিলে আৰু মই পুনৰ গাৰ ওপৰত থলো৷ লাহে লাহে মই হাতখেনেৰে তাইৰ পিয়াহত ওপৰত থৈ হেচিব ধৰিলো৷ তেতিয়া তাই গম পালে যে মই ইচ্ছা কৰি এ তেনে কৰি আছো বুলি৷

Searches:


  • অসমীয়া sex
  • assamese sudasudi kahini
  • xxx story assamese
  • অসমীয়া সেক্স
  • assamese x stories
  • assamese.sex.story


তাৰ পিচত তাই মোক আৰু বাধা দিয়া নাচিল৷ হয়টো তাই ও সেইটো এ বিচাৰি আছিল৷ তাইৰ পৰা সহাৰি পাই মই উঠি গৈ তাৰ কাষত শুলো আৰু গালে মুখে পাগলৰ দৰে চুমা খালো আৰু যোৰেৰে সাৱটি ধৰিলো৷ এনেকৈ কিছু সময় যোৱাৰ পিচত তাই মোৰ কানে কানে কলে মোৰ ৰুমত যাও বলক৷ তেতিয়া আমি উঠি গৈ তাইৰ ৰুম পালো আৰু সাৱটি ধৰি চুমা খাৱ ধৰিলো৷ তেতিয়া তাই নোক কলে যে মই তোমাক বহুত ভাল পাও৷ মই তাৰ কথা শুনি মই ভাল পাও বুলি কলো আৰু তাইৰ সকলো কপোৰ খুলি দিলো৷ এতিয়া তাই মোৰ সম্মুখত সম্পুৰ্ন ওলংগ৷ তাৰ পিচত তাইৰ পিয়াহ দুটা মই টিপিলো৷ পিয়াহ দুটা বহুত টান আছিল৷ আৰু চুহিলো৷ তাৰ পিচত লাহেকৈ মোৰ হাত খন তললৈ নি বুচত থলো৷ বুচখন পানীৰে তিতি আছিল৷ মই তাইক বিচনাত শুৱাই দি তাইৰ বুচ খনত মোৰ জিভা খন লগাই দি চেলেকিব ধৰিলো আৰু পানী খিনি খাই চাফা কৰি দিলো৷ তাৰ পিচত তাইৰ বুচত মোৰ আঙুলি এটা সুমুৱাই দিলে৷ তাই আগত কাৰো লগত সেক্স কৰা নাচিল বাবে বুচত আঙুলিটো সুমুৱাই দিয়াত চিয়ৰি উঠিছিল৷ তাৰ পিচত লাহে লাহে যেতিয়া ওলোৱা সুমোৱা কৰিলে তেতিয়া তাইৰ ভাল লাগিল তেতিয়া মোৰ লিংগটো উলিয়ালো৷ তাই মোৰ লিংগটো দেখি ভয় খালে যদিও চুদন খোৱাৰ ও বহুত হেপাহ আছিল৷ তাৰ পিচত মই মোৰ লিংগটো তাইৰ মুখত দিলো তাইও পুৰা ব্লু ফ্লিমৰ দৰে চুপি দিলে৷ তাৰ পিচত তাইক মই কলো যে এটিয়া মই তোমাৰ বুচত তৃমোৰ লিংগটো সুমুৱাই দিম তাই মনতে বহুত ভাল পালে আৰু মই মোৰ লিংগটো তাইৰ বুচত ঘহিব ধৰিলো৷ তাৰ পিচত অলপ সময় ঘহি ঘহি বিজলুৱা বুচ খনত মোৰ লিংগটো যোৰ কৰি সুমুৱাই দিলো৷ তাই কান্দি দিলে বহুত দুপ পাইছিল৷ তাৰ পিচত তাইৰ বুচৰ পৰা তেজ ওলাৱ ধৰিলে৷ াৰু মই লাহে লাহে চুদি গলো৷ তাই ও এটিয়া আনন্দ পাব ধৰিলে৷ যেতিয়া মোৰ ওলাৱৰ সময় হল তেতিয়া মই মোৰ লিংগ টো উলিয়াই আনি তাইৰ পিয়াহৰ ওপৰত মোৰ মাল পেলাই দিলো আৰু দুয়োটাই সাৱটি কিছু সময় শুই আগৰ থাইত আহি শুই থাকিলো৷ সেই দিনৰে পৰা সুযোগ পালেই মই তাইক চুদো আৰু তাৰ লগত মোৰ এটিয়া প্ৰেমৰ সৰ্ম্পক এটা গঢ়ি উঠিছে৷ আমি অহা বছৰ বিয়া হম চাগে৷ এটিয়াতো মই তাইক মন গলেই চৱদিবৰ বাবে লাইচেঞ্চ পাই গইছো৷  কাহিনিটো কেনে লাগিল কমেন্টে কৰি জনাব নাপাহৰিব ৷

Keywords: assamese sex story, assamese sex stories, assames sex story, assamese sex kahini, assamese suda sudi story, sex story assamese, assamese sax story, asamese sex story, assamese sex stori, assamese sex kahani, assamese suda sudi kahini, sex story in assamese

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: