Saturday, May 2, 2020

XKAMINI | Assamese Best Sex Story | লিপিকাৰ মুখেৰেই শুনো

নমস্কাৰ, আজি মোৰ বান্ধৱী লিপিকাৰ কিছু কথা ক'বলৈ ওলাইছো। আহকচোন লিপিকাৰ মুখেৰেই শুনো--

XKAMINI | Assamese Best Sex Story | লিপিকাৰ মুখেৰেই শুনো


Assamese Suda Sudi Golpo


মোৰ নাম লিপিকা। বয়স বৰ্তমান ২৬ বছৰ। বিয়া হোৱা চাৰি বছৰ হৈছে। মানুহজনে সৰু সুৰা ব্যৱসায় কৰে। মোৰ দেহৰ গঠন যথেষ্ঠ আকৰ্ষনীয় বুলি ভাৱো, কাৰণ মতা মানুহ বোৰে অলপ বেলেগকৈ চোৱা যেন লাগে। বুকুৰ উঠন বক্ষই সকলোকে যেন আকৰ্ষন কৰে। মোৰ মানুহজনৰ মতে মোৰ ওঠৰ ওপৰত আৰু নাকটোৰ কাষতে থকা ক'লা তিলটোৰ বাবে মোক বেছি কামুক যেন লাগে।

মানুহজনৰ সৈতে আমাৰ সংসাৰ ভালদৰেই পাৰ হৈ আছিল। ঘৰত কেৱল আমি দুজনেই। দুয়োৰে দুয়োলে বহুত মৰম। সপ্তাহত চাৰি পাঁচ দিন তেঁওৰ ৭ ইঞ্ছি দীঘল কনিৰ চুদন পাওঁ। মোৰ দেহৰ ভোক অলপ বেছি যদিও তেওঁৰ মৰমে সেই ভোক দুৰ কৰিব পাৰিছিল। মই বিয়াৰ আগতেও কাৰো লগত দেহৰ সোৱাদ লোৱা নাই আৰু সমস্ত মানুহজনকে সপি দিলো।

মোৰ মানুহজনৰ নাম ৰূপম। তেঁওৰ ঘনিষ্ঠ বন্ধু তিনি জন, শ্বাহিদ, কবিৰ আৰু মনোজ একেলগে ব্যৱসায় কৰে। তিনিওজনৰে আমাৰ ঘৰলে সঘনাই অহা যোৱা হৈছিল ব্যৱসায়ৰ সংক্ৰান্তত। তিনিওজনে মোক ভালদৰেই মাত বোল কৰে যদিও কেতিয়াবা চকুৰ চাৱনিবোৰ অলপ বেলেগ যেন লাগে। মোৰ যেন দেহাটোৰ ওপৰত বেছি নজৰ দিয়ে। তিনিওজনে প্ৰায়ে আমাৰ জনৰ লগত সন্ধিয়া সুৰাৰ আদ্দাত বহে। আমাৰ ঘৰত অলপ সুবিধা পায়। মানুহ কম। মই ইটো সিটো জোগাৰ কৰি দিব লগা হয় পাকঘৰৰ কামৰ মাজতে। সেই দিনাও আন দিনাৰ দৰে তিনিওজন সুৰা পান কৰাৰ বাবে আহিল। ৰূপমো ঘৰতে আছিল। কবিৰে অনা মাংসৰ টোপোলাটো মোক দি ভালকৈ বনাবলৈ ক'লে। শ্বাহিদে বেগৰ পৰা ডাঙৰ মদৰ বটল দুটা উলিয়াই টেবুলত থ'লে।

মই কবিৰে অনা মাংসখিনি লৈ পাকঘৰলৈ সোমাই গ'লো আৰু মাংস বনাবৰ বাবে ইটো সিটো জোগাৰ কৰি ল'লো। এওঁলোকক আকৌ অলপ শুকানকৈ ভাজি দিলেহে ভাল পায়। সেই সোপা গিলিবলৈ। মাংস বনোৱাৰ গোন্ধ পাইয়ে মনোজ ভিতৰলৈ সোমায় আহিল। পাছে পাছে ৰূপমো। দুয়োটাকে অকনমান খাই চাবলে দিলো। মনোজে শলাগিবলৈ ধৰিলে। মাজে মাজে চেগ বুজি মনোজ অলপ মোৰ ওচৰ চাপি অহা যেন লাগিল। কথাটো ইমানকৈ নাভাবিলো। কাঁহী এখনতে মাংস ভৰাই দিলো। ৰূপমে লৈ গ'ল। মনোজে পানী অলপ লৈ গ'ল। এতিয়াহে শান্তি। চাৰিওটা বাহিৰৰ ৰূমৰ পকাতে বহিল।
মদ খোৱা আৰম্ভ কৰাৰ পাছতে ক্ৰমাত মাতবোৰ ডাঙৰ হ'বলে ধৰিলে।

কবিৰ আৰু মনোজৰ মুখত লাহে লাহে বেয়া মাত ওলাবলৈ ধৰিলে। বাল, কেলা এইবোৰ সঘনাই মুখত ওলাল। মই ভাতৰ বনাই আজৰি হৈ মোবাইলটো লৈ এনেয়ে ৰূপমহঁতৰ কাষতে থকা বিচনাখনত বহিলো। ফেইচবুকৰ টাইমলাইন বোৰকে চাই থাকিলো। বহুত
মেচেজ দিয়ে ল'ৰা বোৰে। কিছুমানে ভাল কিছুমানে বেয়া। কিছুমানেটো কনিৰ ফটোও দিয়ে। লাজ নাইকীয়া।

আমাৰ এওঁৰ সোনকালে নিচা হয়। বেছি খাব নোৱাৰে। কথা অলপ অলপ লাগি ধৰিবলে আৰম্ভ কৰিলেই। মনোজহঁতে বহুত খাব পাৰে। কথা গৈ গৈ নিজৰ নিজৰ পত্নীৰ ওলালগৈ। মনোজ আৰু শ্বাহীদে মোৰ গুন গাবলৈ ধৰিলে। মই ৰূপমক ভাত খাই ল'বলৈ ক'লো, কাৰণ নিচা বেছি হ'লে তেওঁ নোখোৱাকৈয়ে শুই যাব। বাকীকেইজনে ঘৰত খাবগৈ। ৰূপমে ভাত খাই ভিতৰলে গ'ল। মনোজহঁতৰ তেতিয়াও বটলটোৰ আধা বাকীয়ে আছিল। সি মাংস আছে নেকি সুধিলে। মই ভিতৰলে সোমায় আহিলো। পাকঘৰ পাই মাংস অলপ বাটি এটাত ভৰাই লৈছিলোহে মনোজ গৈ পালেগৈয়ে। চাপৰি থাকোতে ওলাই থকা বুকুৰ অংশটোত তাৰ চকু। মই থৎ মৎ খালো। মাংসখিনি তাক দিলো আৰু সি লওঁতে মোলৈ কামুক দৃষ্টিৰে চালে।

ৰূপম টোপনী গ'ল। বেছি খালে এইটোয়ে সমস্যা। মনোজহঁত আজৰি হোৱালে ৰৈ আছো। গ'লেই মইয়ো আজৰি। বাহিৰৰ ৰূমলৈ গৈ দেখিলো মনোজ বিচনাত শুই আছে আৰু কবিৰ শ্বাহীদে মদৰ শেষৰকন খাবলৈ লৈছে। মই মনোজ শুলে টোপনী নেকি বুলি ওচৰলৈ যাওঁতেই সি মোৰ হাত এখনত ধৰি বিচনালে টানি লৈ গ'ল। মই একো ভাৱিবলৈ সময়ে নাপালো।

মনোজে মোক বিচনাত বগৰাই দিলে আৰু মুখত এখন হাতেৰে সোপা দি গাৰ ওপৰত ভৰি এটা উঠাই ল'লে। মই লৰচৰ কৰাটো বাদেই মুখেৰে মাত এটা মাতিবও নোৱাৰিলো। মনোজৰ শক্তিশালী বন্ধনত লাহে লাহে মই তেনেই কমজোৰ হৈ পৰিলো। সি মোৰ দেহৰ য'ত ত'ত এনেকৈ মৰ্দন কৰিবলৈ ধৰিলে যেন মোক পাৰিলে গিলিয়ে পেলাব। মই ভয়তে কিবা হ'লো। ৰূপমো গভীৰ টোপনীত।এবাৰ চুমা খাবৰ বাবে সি মোৰ মুখৰ ওচৰলে মুখখন লৈ গ'ল। উফফ্, মদৰ কি যে দুৰ্গন্ধ। মই জোৰকৈ মুখখন আঁতৰাই আনিলো।

 assamese suda sudi golpo

লাহে লাহে মনোজৰ দুহাত মোৰ বুকুৰ ওপৰত ঘুৰিবলৈ ধৰিলে। গাখীৰ দুটা ইমানেই জোৰত টিপিবলৈ ধৰিলে মোৰ বিষত মৰি যাম যেন লাগিল। ঘৰত থাকোতে প্ৰায়ে ব্ৰা পিন্ধা নহয়, তেতিয়াও পিন্ধা নাছিলো। মোৰ ব্লাউজৰ ওপৰতে গাখীৰ মোহাৰি মোহাৰি ডিঙি আৰু কানত কামুৰিবলৈ ধৰিলে। কামনাত সি ক'ব নোৱাৰা হৈ পৰিছিল। মনে মনে ভাৱিলো, ভাল চুদন দিব চাগে আজি। আকৌ কবিৰ আৰু শ্বাহীদৰ কথা ভাৱি মনে মনে ভয়ো লাগিল। কি কৰিব আজি তিনিওটায় ঠিক নাই। ইহঁতৰ মোৰ ওপৰত বহুত দিনৰ পৰাই চকু যেন ভাৱ হ'ল। মনোজে মোৰ ব্লাউজৰ হুক খুলিবলৈ চেষ্টা কৰিলে আৰু খুলিব নোৱাৰি জোৰত টানিবলৈ ধৰিলে। একে টানে মোৰ ব্লাউজৰ হুক খুলি পেলালে । ভিতৰত ব্ৰা নাছিল বাবে ব্লাউজৰ সন্মুখৰ ভাগ মেল খাই গ'লত মোৰ গাখীৰ দুটা ওলাই পৰিল। লাজতে কিবা লাগি গ'ল। সি লোভনীয় দৃষ্টিৰে বুকুখনলৈ চাই হাত এখন আগবঢ়াই আনিলে। ৰূপমৰ বাহিৰে কোনো বেলগ পুৰুষক মোৰ দেহাটো দিয়া নাছিলো। মনোজৰ হাতৰ পৰশ পাই মনটো খেলি মেলি লাগি গ'ল। লাহে লাহে সি মোৰ নিপুল এটা চুপিবলৈ ধৰিলে। মোৰ সৰ্বশৰীৰৰ শিহৰিত হৈ উঠিল। লাহে লাহে মোৰ দেহাটো মনোজৰ হাতত এৰি দিলো।

তেনেতে মোৰ ভৰি এখনত কোনোবাই স্পৰ্শ কৰা উমান পালো। চাই দেখিলো কবিৰ। লাহে লাহে মেখেলাখন ওপৰলৈ উঠি আহিল। কবিৰে মোৰ কলাফুল দুটা মোহাৰি মোহাৰি চাবলৈ ধৰিলে। ইতিমধ্যে মোৰ আঁঠুলৈকে মেখেলাখন কবিৰে ডাঙি আনি হাত এখন মেখেলাৰ ভিতৰত ভৰাই দিলে। উফফফফ। গাটো কিবা হৈ গ'ল। এফালে মনোজে সলাই সলাই মোৰ দুইটা নিপোল চুপি আছে আৰু আনফালে কবিৰে হাত এখন ভৰাই নুনকন মোহাৰিবলৈ ধৰিলে।

কবিৰে মোৰ পেন্টিটোৰ ওপৰতে বুচকন চুই চুই কলাফুলৰ পৰা কৰঙনলৈকে চেলেকিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। মনোজেও ব্লাউজটো খুলি পেলাই মোৰ ওপৰৰ ভাগ নগ্ন কৰি পেলালে। তেনেতে মনোজে মেখেলাখন আৰু পেটিকুটটোও খুলি দিলে আৰু নিজেও গাৰ কাপোৰবোৰ খুলি পেলালে। তেতিয়া মোৰ দেহত আছিল মাত্ৰ পেন্টিটো। মনোজৰ লিংগডাল ঠিয় হৈ আছে। বেছি ডাঙৰ নহয় যদিও ইমান সৰুও নহয়। এইবাৰ মনোজ তলৰ ফালে গ'ল আৰু এফালৰ পৰা মোৰ দেহাটো চেলেকিবলৈ ধৰিলে। মনোজে নাভিটো চেলেকি চেলেকি কামুৰি দিলে। উহহ। সি পাগলৰ দৰে হৈ পৰিল। কবিৰক আঁতৰাই সি মোৰ দুই ভৰিৰ মাজত সোমাই ল'লে আৰু পেন্টিটো তললৈ নমাই দিলে। অলপ অলপ বালেৰে আৱৰি থকা মোৰ বোৱাৰী বুচখন ওলাই পৰিল। সি অলপো নৰৈ মুখখন বুচত গুজি দিলে। একেবাৰে কামুৰি ধৰিলে। মই তাক ভৰিৰে জোকাৰি দিলো। সি তেতিয়া লাহে লাহে চেলেকি চেলেকি আঙুলি এটা নুনত ভৰাই দিলে।

 assamese suda sudi golpo

এইবাৰ কবিৰ মুখৰ ফালে আহিল আৰু মোক চুমা খাবলৈ ধৰিলে।মোৰো অলপ অলপ উত্তেজনা বাহিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। মনোজে চেলেকিবলৈ এৰি নিজৰ বাৰিডাল হাতেৰে অগা পিছা কৰিবলৈ ধৰিলে। তেনেকৈ অলপ কৰাৰ পাছত মোৰ ভৰি দুখন মেলি আঁঠু কাঢ়ি লিংগটো নুনৰ ফুটাত লগাই জোৰ দিলে। মদৰ নিচাত একে ঠেলাই গুৰি লৈকে কনিটো মোৰ বুচত ভৰাই দিলে। আহহহহ্কৈ মুখেৰে মাত ওলাই গ'ল। ৰূপমে প্ৰায়ে চুদি থাকে যদিও মনোজৰ কনিটো সোমাই গ'লত কিবা লাগিল। সি ঘন ঘনকৈ লিংগটো ওলোৱা সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে। আনফালে কবিৰে মোৰ গাখীৰ দুটা চুপি চুপি লেলাৱতীৰে বোৱাই দিলে। সি পেন্ট আৰু জাঙীয়াটো খুলি বাৰিডাল উলিয়াই ল'লে। মনোজৰ ডালতকৈ যথেষ্ট ডাঙৰ। একেবাৰে ফেটতুলি আছে। সি জোকাৰি জোকাৰি কনিটো মোৰ মুখৰফালে আনি জোৰ কৰি মুখত ভৰাই দিলে। ৰূপমৰটো চোপাৰ অভ্যাস আছে যদিও বেলেগ মতাৰ কনিটো মুখত ভৰাবলৈ ঘিণ লাগিল। সি মোৰ মুখতে কনিটো অগা পিছা কৰি চুদাৰ দৰে কৰি থাকিল।

মনোজে মোৰ ভৰি দুটা ডাঙি লৈ চুদিবলৈ ধৰিলে। তাৰ চুদনত বুচৰ পৰা শব্দ ওলাবলৈ ধৰিলে। অ' মা। ইমান জোৰত চুদিছে এই মনোজটোৱে। তেনেতে শ্বাহীদ আহি মোৰ কাষতে বহিল। গাত অকল জাঙীয়াটো। তেতিয়াহে বুজি পালো যে সিও বহুত সময়ৰ পৰা এইবোৰ চাই আছে। মোৰ বুকুখন চুই চুই সি কানখন কামুৰি দিলে। মুখৰ ফালে মদৰ গোন্ধত চাবই নোৱাৰি। আজি এই মদপি তিনিটাই মোৰ কি অৱস্থা কৰে ঠিক নাই। মনোজৰ চুদনতে মোৰ অৱস্থা বেয়া হৈছে। ইফালে কবিৰে চুদি আছে মোৰ মুখত।
Previous Post
Next Post

post written by:

2 comments: